Оголошується конкурс курсових проектів на тему: «Обгрунтування календарного плану роботи групи суден» з дисципліни «Управління роботою флоту» пам'яті к.т.н., доц. Мироненко Анатолія Федоровича 26 травня 2016 року в 13.00, ауд. 313 Л.К.

Ініціатор проведення конкурсу і засновник преміального фонду:
Громадська організація «Водники ОНМУ» в особі заступника директора ДП «УкрНДІМФ», к.т.н., доцента Яценка Олександра Володимировича.
Організатор конкурсу: кафедра «Морські перевезення» ОНМУ
Науковий керівник конкурсу - Шибаєв О. Г., д.т.н., проф., зав. кафедрою «Морські перевезення» ОНМУ
Члени журі:
ст. викл. каф. «МП» Чайковський І. В.
ст. викл. каф. «МП» Тіхоніна І. І.
ас. каф. «МП» Дрожжин О. Л.
ас. каф. «МП» Кравченко А. А.

Викладачі та студенти ФТТС вітають нашу команду "Что-то в этом ест" (Алла Шахова, Анастасія Софіч, Вікторія Шумилова, Вікторія Єсіна, Анна Джіджавадзе) з перемогою (1-е місце) в грі "Union ring".

Union ring - це інтелектуальний баттл, організований Профспілкою працівників морського транспорту України.

В грі взяли участь студенти з усіх морських ВНЗ і коледжів Одеси, а також з Херсона і Іллічівська.

Ми щиро пишаємося тим, що кращі студенти нашого факультету в черговий раз довели своє лідерство за стінами Водного!

4 грудня 2015 року в місті Варна відбулася заключна конференція проекту SETRACON, який фінансується програмою Басейн Чорного моря 2007-2013. Перший етап заходу проходив в конференц-залі порту Варна, де представники партнерів проекту виступили із доповідями про сучасний рівень розвитку контейнерних перевезень, обговорили важливість забезпечення безпеки обробки контейнерних вантажів у портах країн-учасниць. Учасники проекту презентували також результати сумісної роботи на веб-додатком з моніторингу та забезпечення безпеки контейнерів. Другий етап конференції був проведений в порту Варна-Захід, де представники головного партнера - Олександрійський Технологічний Інститут м. Салоніки – тестували пілотний проект веб-додаток для відстеження та безпеки контейнерів. Тестування було успішним, оскільки усі функціональні можливості програми і встановлені на контейнери спеціалізовані датчики працювати ефективно і продемонстрували можливості його позитивного застосування в майбутньому.

Детальніше.

Інформаційний бюлетень.

28 по 30 квітня 2015 року в місті Варна відбулася зустріч партнерів проекту (SETRACON). В ході зустрічі представники партнерів-учасників проекту відвідали об'єкти порту Варна і порту Варна - Захід для обговорення процедур та заходів, необхідних для забезпечення безпеки обробки транзитних контейнерів у портах, які приймають участь у проекті.

Експерти і керівництво порту Варна надали інформацію про діяльність порту, звертаючи особливу увагу на види вантажів, технології їх обробки і перевезення. В ході зустрічі були обговорені можливості встановлення обладнання та програмного забезпечення для забезпечення реалізації майбутнього пілотного введення в експлуатацію веб-додатку моніторингу безпеки транзиту контейнерів.

Партнери обговорили основні питання, пов'язані з реалізацією та управління проектом, включаючи можливості продовжити його термін до жовтня 2015 р.

Детальніше.

Більше 100 кг цінної ... макулатури зібрали сьогодні студенти 2-го курсу 6-ї групи!Пишаємося вами, ви найкращі!

Збір здійснюється в рамках програми "ОНМУ - зелений університет"

Чтобы купить фирменные попперсы, перейдите по ссылке и сделайте заказ.

Сторінка 1 із 2

Наверх