18 листопада, в актовій залі ОНМУ, в межах святкування 87-річниці від дня народження нашого університету проходили Всеукраїнські змагання «Кубок України з айкідо 2017. Фінали».

Змагання в АЙКИДО проводяться в різних вікових та спортивних розділах, категоріях і дисциплінах. Найменші учасники віком 5 років, найстарші - це тренера і СЕНСЕЇ. Категорії учасників у новачків - «beginner» і «light», старші спортсмени - в категоріях «sport» і «elite». Майстри ж змагаються в програмі «MASTERS JUNIORS» і «MASTERS», а тренера і СЕНСЕЇ в «MASTERS ELITE». Це найскладніша і найцікавіша програма змагань.

Такі змагання проводяться Всеукраїнською федерацією «Рада айкідо України» разом з Одеським національним морським університетом вперше.

У змаганнях брали участь переможці та призери етапів Кубку України від 4 до 15 років.

З привітаннями та побажаннями перемоги до учасників змагань звернулись:

Президент Ради айкідо України Юрій Володимирович Москаленко.

Проректор з наукової роботи Олексій Олегович Немчук.

Директор Центру поза навчальної діяльності Тетяна Вікторовна Сіньковська.

Голова Одеської молодіжної організації «Light» Іван Мєєров.

Дорогі друзі!

Рішенням Ради студентського самоврядування ОНМУ 31 жовтня 2017 року було заплановано проведення благодійного ярмарку під гаслом «Скринька надії» з адресною допомогою Дмитру Ротарю.

Представляємо вам результати ярмарку у вигляді фотозвіту.

Вітаємо студентку 2-го курсу ФЕУ Мирославу Грозову з блискучою перемогою на міжвузівському фестивалі "Студентська весна-2017" в номінації "Вокал-соло"!

6 квітня в 14.30 в ауд. 217 нового корпусу відбудеться презентація занять з нейрографіки та бонусної техніки. Запрошуються студенти, викладачі. Приходьте, буде цікаво!

НЕЙРОГРАФІКА - позитивні зміни своїми руками

НЕЙРОГРАФІКА - творчий метод трансформації світу. Намалювати можна все. Лінії дії, візерунки життєвих обставин, траєкторії руху в часі, графічні рішення складних завдань комунікації ... Намалювати і перемалювати, знімаючи внутрішні обмеження, накопичені за роки життя. Створити власний малюнок, гармонізуючи його таким чином, що Всесвіт прийме його як інструкцію до застосування.

Вивчаючи НЕЙРОГРАФІКУ ви опануєте універсальний інструмент управління обставинами і алгоритмами вирішення різних типів життєвих завдань.

Душа летить в дитинство, як у вирій,
бо їй на світі тепло тільки там.
Л. Костенко

Діти мають велику творчу уяву. Світ казки, фантастики, світ незвичайного й чарівного завжди супроводжує їх. Вони невиправні мрійники й романтики й на крилах мрій можуть перенестися у будь-які краї. Ось таку казку подарували наші діти нам у експозиції «Світ очима дитини», яка пройшла 3 березня у експозиційному залі Одеського національного морського університета.

Відеозвіт про це свято краси можна подивитися за посиланням.

Наверх