ДНІПРОВСЬКА МІСЬКА РАДА
АГЕНСТВО РОЗВІТКУ ДНІПРА
ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВІДКРИТЕ ЗНАННЯ»
ОБЛАСНА РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

ЗАПРОШУЮТЬ
школярів та студентів
взяти участь у відкритому Всеукраїнському Конкурсі
«Ярмарок ідей: Транспорт майбутнього»
фінал якого відбудеться в березні 2019 року в м. Дніпро.

Наука завжди була рушійною силою розвитку суспільства та особистості, а транспорт – кровоносною системою розвитку економіки. Особливістю сучасного суспільства стає мобільність у всіх її проявах. У нашому конкурсі ці три головні засоби розвитку людства поєднуються з освітою. Зверніть увагу – це конкурс Ідей, а не наукових доповідей або стартапів. Пробудіть свою фантазію та творчість, загляньте на 10 – 30 – 50 років уперед, але не забувайте про наявні проблеми, що чекають на вирішення. Ваші пропозиції можуть стосуватися не тільки засобів пересування, а й усієї транспортної системи: інфраструктури, управління транспортом, безпеки, логістики, планування транспортних систем міст.

У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, коледжів, вихованці центрів та гуртків науково-технічної творчості позашкільної освіти, Малої академії наук та студенти закладів вищої освіти.

Роботи учнів та студентів будуть оцінюватися окремо.

  Конкурс проводиться у п’яти номінаціях:
 • 1 номінація «Автомобільний транспорт (громадській, персональний, спеціалізований)»;
 • 2 номінація «Залізничний транспорт»;
 • 3 номінація «Повітряний транспорт» ;
 • 4 номінація «Альтернативний транспорт»;
 • 5 номінація «Водний транспорт».

Мови конкурсних робіт: українська, російська, англійська.

Положення про проведення Конкурсу дивіться на сайті.

  Вимоги до оформлення робіт:
 • Конкурсні роботи (відбірковий етап) треба подавати до 30 листопаду 2018 р. без персональних даних, місця навчання та назви населеного пункту авторів, тільки опис проекту за такою схемою: актуальність, соціальна проблема, яку буде вирішено, новизна вашого підходу, суть інновації, технічне та економічне обґрунтування, перспективи та сфери застосування. Обсяг до 5 аркушів А4.
 • Учасникам, роботи яких будуть відібрані журі для фінального етапу Конкурсу, треба буде підготувати наочну форму презентації роботи (макет, модель, стенд) та відеопрезентацію або звичайну презентацію для публічного захисту своєї ідеї на Ярмарку.
  Подання робіт на Конкурс:
 • Конкурсні роботи разом із заявкою треба надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у форматі -.doc; -.pdf, до 5 аркушів. У темі листа помітити «Ярмарок ідей: транспорт майбутнього». Файл роботи називати: проект_прізвище виконавця/ів __(№ номінації). Приклад: проект _Силовий_3.
 • Від одного навчального закладу / гуртка може надаватися не більше 2 робіт у кожній номінації.
 • У заявці треба вказати: назву проекту, номінацію, ПІБ автора (ів), ПІБ керівника (консультанта), повне найменування навчального закладу та центру технічної творчості / студії / гуртка, контакти для зворотного зв’язку, короткий опис проекту / ідеї (до 700 знаків). Назва файлу: заявка_ прізвище виконавця_…(№ номінації). Приклад: заявка_Силовий_3.

Оцінювання робіт та визначення переможців

Роботи оцінюють експерти в галузі транспорту в зашифрованому вигляді. Найкращі роботи, за оцінками журі (по 3 у кожній номінації та для кожного рівня навчання) запрошуються для публічної презентації на фіналі Конкурсу в м. Дніпро в березні 2019 р. (дата визначиться пізніше). Під час проведення одноденного «Ярмарку ідей: транспорт майбутнього» в м. Дніпро визначать переможців серед фіналістів (у кожній номінації – одна робота) окремо серед учнів середньої ланки освіти та вищої ланки освіти (5+5, макс.10 робіт). До оцінок журі відбіркового етапу додаються бали, отримані під час усного захисту від журі та публіки. Переможці в кожній номінації та в межах кожного освітнього рівня отримають Дипломи за «Найкращу ідею» та призи.

Безпосередньо в рамках «Ярмарку ідей» передбачається виступ провідних фахівців у галузі транспорту та управління транспортом з метою неформальної освіти та пропаганди інновацій у даній сфері.

ЧЕКАЄМО НЕСТАНДАРТНИХ ІДЕЙ ТА РІШЕНЬ

З питаннями можна звертатись: до Чернової Любові Євсіївни, голови правління ГО «Освітній центр «Відкрите Знання», www. openknowledge.org.ua
Е-мєйл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
моб. +380503617004.
Сторінка Конкурсу в ФБ

Наверх