19 березня 2018 року на засіданні Вченої Ради Навчально-наукового інституту морського бізнесу (ННІМБ) Одеського національного морського університету директор ННІМБ проф. Онищенко Світлана Петрівна привітала та нагородила переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

Грамоти отримали:

Студенти спеціальності 275 «Транспортні технології»
переможці олімпіади зі спеціальності – 275 «Транспортні технології», напрямок «Організація перевезень і управління на транспорті»:

I міце – Удовиця Оксана Олегівна;

II місце – Волкова Марина Зиновіївна;

II місце – Трискач Світлана Сергіївна;

III місце – Шульга Анна Анатоліївна;

переможці олімпіади зі спеціальності – 275 «Транспортні технології», напрямок «Транспортні системи»:

I міце – Шурда Микита Володимирович;

II міце – Кучеряба Олександра Олександрівна;

III міце – Слабенко Марія Сергіївна;

переможці олімпіади з дисципліни «Інтегровані транспорті системи»:

I міце – Бондаренко Юлія Віталіївна;

I міце – Гроздєва Юлія Віталіївна;

II міце – Гринько Артем Романович;

II міце – Мельниченко Даніїл Олександрович;

III міце – Петриченко Ліка Володимирівна;

III міце – Трискач Світлана Сергіївна.

Студенти спеціальности 051 «Економика»<.center>
переможці олімпіади з дисципліни «Економіка праці і соціально-трудові відносини»:

I міце – Белінська Вікторія Анатоліївна;

II міце – Діброва Ірина Володимирівна;

III міце – Тумакова Софія Олександрівна.

III міце – Кожухарь Ілля Миколайович;

переможці олімпіади з дисципліни «Економічна кібернетика»:

I міце – Деде Анастасія Ігорівна;

II міце – Пенкова Аліна Костянтинівна;

III міце – Самаркова Лариса Сергіївна;

переможці олімпіади з дисципліни «Податкова система України»:

I міце – Костров Владислав Євгенович;

II міце – Івченко Владислав Павлович;

III міце – Задорожна Наталія Сергіївна.

переможці олімпіади з дисципліни «Фінанси і кредит»:

I міце – Кравченко Юлія Вадимівна;

II міце – Семикіна Світлана Дмитрівна;

III міце – Тумакова Софія Олександрівна.

Студенти спеціальності – 073- «Менеджмент»
переможці олімпіади з дисципліни «Логистика»:

I міце – Федорук Марина Олександрівна;

II міце – Жевнер Роксана Василівна;

III міце – Павлишина Олеся Олексіївна;

переможці олімпіади з дисципліни «Маркетинг»:

I міце – Артекуленко Ольга Олександрівна;

II міце – Касап Таїсія Михайлівна;

III міце – Гущак Артур Олександрович;

переможці олімпіади з дисципліни «Менеджмент»:

I міце – Федорук Марина Олександрівна;

II міце – Кульча Євгенія Іванівна;

III міце – Павлішина Олеся Олексіївна.

Ми бажаємо успіху нашим переможцям, які вже у квітні прийматимуть участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади!

Наверх