10 лютого ОНМУ відвідав із робочим візитом проректор польської ВИЩОЇ ШКОЛИ БІЗНЕСУ Akademia WSB пан Рафал Ребілас.

Akademia WSB - партнер ОНМУ у програмах «2Дипломи». У поточному навчальному році стартувала перша програма «2 Дипломи набір осінь 2019 р. бакалаврат» за спеціальністю менеджмент. Під час візиту пан Ребілас зустрівся із студентами програми.

Пан проректор Akademia WSB презентував програму й урочисто оголосив про реєстрацію на весняний набір для магістрів та бакалаврів ОНМУ. Присутні мали можливість особисто поспілкуватися із координаторами програми, поставити їм свої запитання.

28 січня 2020 р підписано угоду про співпрацю між Одеським національним морським університетом і Технічним університетом Варни. Основні напрямки розвитку партнерства: літні науково-практичні школи для студентів, стажування для викладачів і співробітників університетів-партнерів, спільні конференції та програми подвійних дипломів.

25 листопада з ⚓ капітанського мостику Рада студентського самоврядування дала старт декаді до святкування 🎉🎇 Дня народження Одеського національного морського університету.

Привітали студентів, викладачів, адміністрацію і всіх тих, хто творив і творить історію нашого Водного з 89-ою річницею.

25 листопада в актовій залі пройшла справжнісінька прем‘єра, справжнє шоу гри на сцені і талантів.

«Не просто гарні студенти, а ще і великі театрали вчаться в ОНМУ»-це слова багатьох глядачів присутніх на виставі «Про Федота-стрельца, удалого молодца» Леоніда Філатова, яку поставив кандидат історичних наук, викладач Валерій Валерійович Левченко до дня народження ОНМУ. Прем‘єра якої пройшла 25 листопада у актовій залі.

Повна зала, глядачі аплодували стоячи і кричали браво! Що може бути краще для актора, режисера, постановника, музиканта, та всіх тих, хто зробив вагомий внесок у виставу.

Театральна спектаклі до декади Дня Народження рідного університету - це вже добра традиція, а тим паче коли вистава якісна, яскрава, з гарними костюмами, наповнена талановитою грою акторів і головне приправлена любовью.

Звертаємось з великою вдячністю до творців , бажаємо творчої наснаги , великої сцени і ще більше приносити такого естетичного задоволення глядачеві. Чекаємо на нові театральні вистави!

Сторінка 1 із 52

Наверх